Opinie naszych klientów
Zobacz, co mówią o nas
Właściciele firm, z którymi pracowaliśmy!

Dzięki współpracy z Plona Consulting mamy zdecydowanie większą przejrzystość zbieranych danych finansowych. Mamy również pewność, że każdy z Managerów ma dostęp do spójnych informacji. Czas pozyskany w wyniku wprowadzonych automatyzacji pozwala skupić większą uwagę na analizie wyników finansowych. Pomaga również skoncentrować się na wskazaniu obszarów wartych zoptymalizowania.

Karina Michalak MaxROY

Jestem MEGA zadowolony z projektu. To, co zrobiła Zewnętrzna Dyrektor Finansowa, podczas współpracy z Kuźnią Treści, trudno opisać w krótkiej opinii. Konsultantka odwaliła tytaniczną pracę, układając od zera raport zarządczy wraz z budżetem i prognozą. I to w tak krótkim czasie! A najlepsze jest to, że pliki i dokumenty są zrobione w 100% pod nas. Ogromne uznanie należy się też za zrozumienie naszego biznesu i dostosowanie dokumentów do jego aktualnych i przyszłych potrzeb. Nieocenione jest również służenie wsparciem i przystępne tłumaczenie takiemu księgowo-controlingowemu ignorantowi jak ja wszelkich zawiłości. Słowem: czapki z głów.

Poznaj Kuźnię Treści!

Marcin Cichocki Kuźnia Treści

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. CFO jest dla nas kluczowym partnerem, który pozwala na szybkie i sprawne wyciąganie wniosków, a związku z tym możliwe jest wprowadzanie na bieżąco odpowiednich korekt. W obecnym czasie jest to szczególnie ważne. Plona Consulting ma spójne z naszą filozofią działania podejście procesowe oraz spojrzenie na wskaźniki i zjawiska przez perspektywę zdarzeń w całej organizacji jako połączonych zależności.

Edyta Szela
Edyta Szela SUEZ

Przed wejściem we współpracę moja firma miewała problemy z utrzymaniem płynności. Moim głównym celem było właśnie to, żeby te wyzwania przestały się pojawiać. Cel został zrealizowany w 100% - serdecznie polecam wszystkim firmom usługowym!

Michał Gierka WG Tax
Michał Gierka WG TAX

Opracowany model umożliwia nam lepsze zarządzanie finansami w firmie. Mamy o wiele większą świadomość naszej sytuacji finansowej, w tym rentowności realizowanych projektów. Podejmując decyzje biznesowe opieramy się również o dane finansowe firmy, które prezentuje nam przygotowany model.

Szymon Węsierski 4K

Przeprowadzona analiza finansowa pozwoliła na zdobycie informacji o rzeczywistej kondycji naszej firmy. Na bazie twardych danych możemy podejmować bardziej świadome decyzje dot. zarządzania i rozwoju firmy. W związku ze zrealizowanym projektem rekomenduję podjęcie współpracy z Plona Consulting. To rzetelna firma, której efekty prac odznaczają się wysokim poziomem jakości i odpowiadają na potrzeby przedsiębiorców.

Anna Zarychta-Hala Browar Bytów

Gorąco polecam współpracę z Plona Consulting. To firma, która skupia specjalistów z zakresu finansów przedsiębiorstw. Przygotowany plik do zarządzania umożliwia uzyskiwanie bieżących danych m.in. o płynności firmy i rentowności sprzedaży oraz informacji niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Wioletta Pruszyńska Imperia

Dzięki przeprowadzonym analizom uzyskaliśmy dane m.in. dotyczące faktycznie ponoszonych kosztów, wpływu polityki rabatowej na marżę, wyników jakie musimy generować, aby realizując budżet uzyskiwać oczekiwane efekty. Podjęcie współpracy z Plona Consulting polecam wszystkim firmom, które chcą poznać pełną informację na temat sytuacji finansów i prowadzonego biznesu.

Maciej Mroziński Delikatesy Mroziński

Zmiany wprowadzone podczas projektu doprowadziły do wielu usprawnień i optymalizacji dotyczących m.in. zarządzania finansami, w tym płynnością firmy oraz podziału obowiązków. W związku z powyższym rekomendujemy podjęcie współpracy z Plona Consulting. Kwestia finansów w prowadzeniu firmy jest zbyt istotna, aby zostawić ją przypadkowi i subiektywnym przekonaniom.

Kinga Rublewska Inżynieria BHP

Opracowany model kontrolingowy stanowi podstawę do bieżącej analizy finansów, umożliwia wyciąganie wniosków i szybsze reagowanie w zależności od prognoz przyszłych wyników.

Marek Skoroś Centrum OZE

Wiedza i doświadczenie Konsultantów są dla mnie dużym wsparciem w podejmowaniu decyzji w firmie i pozwala lepiej planować przyszłość prowadzonej działalności. Polecam współpracę z Plona Consulting.

Łukasz Rybak Chemmax

Stworzony model finansowy jest przez nas wykorzystywany do codziennej pracy i umożliwia szybkie pozyskanie istotnych informacji dot. sytuacji i kondycji firmy. Rekomendujemy Plona Consulting jako specjalistę z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz godnego zaufania partnera biznesowego.

Marcin Kubicki Drzwi Kubicki

Przygotowane narzędzie jest intuicyjne i bardzo użyteczne. Stanowi oni wsparcie w podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych, opartych na konkretnych danych, a nie odczuciach Właściciela. Plona Consulting to firma, która specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw i dostarcza efekty prac na bardzo wysokim poziomie.

Paulina Frączkowska Imaggo

Stworzony model finansowy oraz informacje z analiz stanowią dla nas podstawę do podejmowania kluczowych decyzji, które opieramy na konkretnych liczbach, a nie przewidywaniach i przeczuciach. Dzięki współpracy z Plona Consulting nauczyliśmy się lepiej kontrolować i zarządzać naszymi finansami.

Marcelina Rozmus-Prinz Mana Mana

Stworzony model stanowi dla nas źródło cennych informacji dot. m.in. rentowności prowadzonej działalności oraz efektywności pracowników. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Plona Consulting.

Patrycja Ziółkowska Na Zdrowie

Rekomendujemy usługi świadczone przez Plona Consulting. To profesjonalna firma o szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania finansami. Opracowane narzędzie stało się dla nas podstawą do zarządzania firmą. W prosty sposób pozyskujemy istotne informacje dot. np. bieżącej pracy oraz planowanej płynności i rentowności, które są podstawą działania każdego przedsiębiorcy.

Bartosz Grochowski Pressmann

Model przygotowany przez Plona Consulting to bardzo praktyczne narzędzie, które pozwoliło nam przede wszystkim zaoszczędzić dużo czasu przy pozyskiwaniu cennych z perspektywy zarządzania firmą informacji.

Maciej Jankowski Synago

Chcesz osiągnąć
podobne rezultaty?

Możesz zamówić bezpłatną, 45 minutową konsultację, podczas której…

  1. Porozmawiamy o finansach w Twoim biznesie,
  2. Opowiemy na spokojnie o tym, jak możemy Cię wesprzeć,
  3. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

A to wszystko bez żadnych zobowiązań! 😊

Wojciech Plona