Podcasty Biznesowe, które pomogą Ci rozwinąć biznes

Podcasty Biznesowe, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy „Skąd czerpać wiedzę, która pozwoli mi rozwijać biznes?” To pytanie, które zadaje sobie wielu Przedsiębiorców. Okazuje się, że jednym z najbardziej skutecznych sposób pozyskiwania nowej biznesowej wiedzy są podcasty biznesowe. Podcasty żeby zaczerpnąć inspiracji od innych, skutecznych przedsiębiorców. Jeżeli szukasz wiedzy o finansach, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołów, […]

Podcasty Biznesowe, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy

„Skąd czerpać wiedzę, która pozwoli mi rozwijać biznes?”

To pytanie, które zadaje sobie wielu Przedsiębiorców. Okazuje się, że jednym z najbardziej skutecznych sposób pozyskiwania nowej biznesowej wiedzy są podcasty biznesowe. Podcasty żeby zaczerpnąć inspiracji od innych, skutecznych przedsiębiorców. Jeżeli szukasz wiedzy o finansach, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołów, to ta lista biznesowych podcastów jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli interesują Cię najlepsze polskie biznesowe podcasty – ta lista jest właśnie dla Ciebie.

Ważne: Artykuł dotyczy biznesowych podcastów, które są przeznaczone przede wszystkim dla Przedsiębiorców.

1. Finanse w Twojej Firmie – Skutecznie zarządzaj finansami Twojej firmy

Dla kogo jest ten podcast: Dla Przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zarządzać finansami swojej firmy – lepiej poznać wyniki, rentowność i płynność.

W podcaście „Finanse W Twojej Firmie” Wojciech Plona raz na 2 tygodnie tłumaczy w praktyczny sposób zagadnienia dotyczące zarządzania finansami firmy. Finanse W Twojej Firmie to świetny materiał dla osób, które prowadzą własny biznes i dopiero zaczynają zaznajamiać się z kwestią zarządzania firmowymi finansami.

Przykładowe odcinki podcastu

2. Przygody Przedsiębiorców

Dla kogo jest ten podcast: Dla Przedsiębiorców szukających inspiracji do dalszego rozwoju firmy.

Przygody Przedsiębiorców to audycja, w której prowadzący, Adrian Gorzycki, prowadzi wywiady z odnoszącymi sukcesy Przedsiębiorcami z dziesiątek różnych branży. Spektrum poruszanych tematów jest naprawdę szerokie – od inwestycji, przez zarządzanie finansami, sprzedaż, marketing, czy prawo, aż po kwestie nastawienia, efektywności osobistej czy diety.

Przykładowe odcinki podcastu

3. Mała Wielka Firma

Dla kogo jest ten podcast: Dla Przedsiębiorców szukających informacji o tym, jak rozwijać swoją firmę.

Mała Wielka Firma to audycja Marka Jankowskiego, który prowadzi rozmowy z ekspertami z różnych biznesu. Dzięki doświadczeniu Marka jako Przedsiębiorcy oraz dziennikarza, a także bardzo ciekawemu sposobowi doboru gości, podcast zawiera bardzo praktyczne porady, które pomogą Ci niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes online czy tradycyjny.

Przykładowe odcinki podcastu

4. Nowoczesna sprzedaż i marketing

Dla kogo jest ten podcast: Dla Przedsiębiorców, którzy chcą lepiej zrozumieć nowoczesne metody prowadzenia sprzedaży i marketingu.

Podcast NSM to, jak sama nazwa wskazuje, podcast skupiony na wdrażaniu nowoczesnych metod sprzedaży i marketingu do Twojej firmy. Szymon Negacz, założyciel firmy Sellwise opowiada w nim o podstawowych zagadnieniach związanych z marketingiem i sprzedażą B2B.

Przykładowe odcinki podcastu

5. Biznes Misja

Dla kogo jest ten podcast: Dla Przedsiębiorców szukających inspiracji z wielu dziedzin biznesu.

Biznes Misja to podcast, w którym Łukasz Smolarski przeprowadza wywiady z inspirującymi Przedsiębiorcami z wielu różnych dziedzin.

Przykładowe odcinki podcastu

6. Podcast Biznesowy Michała Sadowskiego

Dla kogo jest ten podcast: Dla przedsiębiorców ciekawych tego, w jaki sposób startup’y odnoszą sukcesy.

Michał Sadowski w swoim Podcaście Biznesowym opowiada o swoich doświadczeniach związanych z budowaniem Brand24 (narzędzia zajmującego się monitoringiem mediów używanego przez tysiące klientów z ponad 120 krajów) oraz rozmawia z polskimi Przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukcesy w świecie startupowym.

Przykładowe odcinki podcastu

7. Skuteczny CEO – Radek Drzewiecki

Dla kogo jest ten podcast: Dla przedsiębiorców, którzy chcą skuteczniej zarządzać swoją firmą.

Podcast Radka Drzewieckiego, Skuteczny CEO, jest właśnie dla Ciebie, jeżeli chcesz:

  • Budować zaangażowany zespół,
  • Wygrywać na rynku,
  • Rozwijać siebie i swoich ludzi,
  • I w konsekwencji – być skutecznym CEO.

Przykładowe odcinki podcastu

Podsumowanie – Znasz już nasze ulubione podcasty biznesowe!

Zapoznanie się z powyższymi polskimi biznesowymi podcastami z pewnością poszerzy Twoją wiedzę w dziedzinie biznesu. Mamy nadzieję, że szybsze wzrosty, bardziej stabilny biznes i większe bezpieczeństwo to wystarczająca motywacja, aby zgłębić tajniki

Znasz inne ciekawe podcasty biznesowe, które powinny trafić do naszego zestawienia? Napisz do nas mailowo na msz(małpa)plonaconsulting.pl. Czekamy na wiadomości.